Členové KIDMAP

KIDMAP® je společným projektem nezávislých odborníků, kteří s dětmi pracují ve svých profesích.

Martin Dulava

marketér

Přes dvacet let se úspěšně pohybuje v prostředí mediálního a marketingového světa. Mezi jeho specializace patří strategie, integrovaná komunikace značek, obalový design a vytváření nových produktů v agentuře LineArt.

Ing. Ája Jirglová

marketérka

Po absolvování VŠE v Praze, oboru marketing, získávala zkušenosti ve společnostech Nestlé Česko a Coty Lancaster Group, M-Ocean a ProDěti. V současné době se věnuje KIDMAP®. Je pyšnou mámou tří dětí.

MgA. Tereza Štěpánek Chytilová

IdeaMaker

Vystudovala činoherní herectví na JAMU. Moderátorka vědeckého magazínu pro mládež Port ČT. Několik let působila jako programová vedoucí na letních táborech pořádaných Nadací Krtek při dětské onkologii Brno. Podílela se na vzniku interaktivních mobilních aplikací pro děti: “Funny Road Trip”, “Deset, dvacet Kašpárek” a výukové aplikace pro Ranou péči Eda - EDAPLAY. Má dvě děti.

Mgr. Lenka Janoušková

Dětská psycholožka, konzultantka na Lince bezpečí

Vystudovala psychologii na FF UK. Působila například jako konzultantka na Lince bezpečí nebo vedoucí Klubu absolventů Jedličkova ústavu a škol. Je velkou nadšenkyní Feuersteinovy metody výuky, o které napsala několik prací. V současné době působí jako školní psycholog na osmiletém gymnáziu v Praze.

Mgr. Michala Gurecká

Pedagožka I. stupeň ZŠ, sportovní trenérka ZŠ

Vystudovala MU Pedagogickou fakultu v Brně. Je instruktorkou lyžování a přes 10 let spolupracovala se zrakově postiženými sportovci v reprezentačním týmu ČR. V současné době působí jako pedagog na ZŠ ve Zlíně. Má dvě děti.

Mgr. Petra Kubáčková

Socioložka

Vystudovala FF a FSS MU v Brně. Pracovala jako terapeutka a koordinátorka podpůrné péče. Zabývá se překonáváním různých tabu a stereotypů spojených nejen s vážným či fatálním onemocněním v rodině a možnostmi komunikace v krizových zátěžových situacích. Je členkou České arteterapeutické asociace, zabývající se především artefiletikou. Nejvíc ji baví syn Jáchym, kocour, knihy, google a jednoduché smysluplné aplikace.

MgA. Jan Trnka

IdeaMaker

Vystudoval AVU, obor Nová média. Profesně se dlouhá léta věnoval grafickému designu, fotografii a vytvářením kreativních konceptů pro komunikační agentury. Je zakladatelem Bumbaris Paris, které vytváří projekty na podporu onkologicky nemocných pacientů a jejich příbuzných. V současné době píše blog Táta v sukni a profesně se věnuje vývoji mobilních aplikací pro děti v rámci Sugar And Ketchup. Má dvě děti.

Lucie Dulavová

Idea maker, budoucí psycholožka

Spoluzakladatelka iniciativy RODIČE SOBĚ, která se aktivně podílí na implementaci tabletů při výuce, workshopech pro rodiče a pořádá v rámci propojení rodičů, dětí a školy semináře. Jako členka týmu Sugar&Ketchup se podílela na vzniku mobilních aplikací určených pro děti, včetně EDAPLAY, která získala zvláštní cenu poroty v soutěži o nejlepší veřejně prospěšnou kampaň, ŽIHADLO. Je pyšnou mámou 2 kluků.

PhDr. Lenka Beranová

Socioložka

Teoretický základ získala při studiu sociologie (FF UK), praktický pak ve výzkumné společnosti STEM/MARK, kde poznala výzkum od organizace terénního sběru dat (CAPI, CAWI), přes analýzu až po tvorbu zpráv. Díky těmto zkušenostem vidí za čísly a grafy skutečné lidi a jejich potřeby. Podílí se na kvantitativních i kvalitativních výzkumech a je odpovědná za hladký chod několika projektů v rámci Brandcommunities. Rodičovská role ji teprve čeká.

Kateřina Beranová

Lektorka Montessori

Absolvovala Montessori kurz – lektor pro práci s dětmi 3 – 9 let. Založila školku „Dům na vršku“ ve Vraném nad Vltavou. Je předsedou OS „Schody k nezávislosti“. Má dvě děti.